İlkelerimiz

ilkelerimizÇocuk odaklı olmak;
tüm etkinlikleri çocuğun mutluluğunu hedefler. Hiçbir etkinliğin temel amacı veliye gösteriş olmadığından bu yuvada öğretmen yapımı yırtma yapıştırmalar yerine çocuk yapımı düzgün olmayan ancak paha biçilemez sanat eserleri yer alır. Biliyoruz ki çocuğunuz ne yaparsa sizin için güzel odur.
Şeffaflık
Eğitim ortamlarında yaşanan herşeyin dürüstlük ve samimiyet çerçevesinde veli ile paylaşılması, velinin yuvaya güvenini artıracaktır. Neon Yuva ekibi bunun bilinciyle gün içinde yaşanan olumlu olumsuz her durumu velisiyle paylaşır, hiç bir zaman gerçek olmayan o pespembe tablolardan çizmez. Yaşanan her sorun bu büyük ailenin ortak sorunudur ve birlikte çözüme ulaştırılır.
Fonksiyonellik
Yuvamızda yararlı olmayan hiç bir etkinlik ya da donanıma rastlanmaz. Çocuklarının her dakikasına kıymet veren Neon yuva çocuklarının kafasını gereksiz ezber bilgilerle doldurmaz, onlara okunacak her satırın, onlarla oynanacak her oyunun “işe yarar”lığını gözetir.
Kalite
Yuvamızın donanımından personeline, beslenmesinden temizliğine kadar her alanda masrafsızlık değil kalite ilke edinilmiştir. Yuvamızın havasını soluyan her birey bunun farkına varır.

Mail listemize katılın

[mc4wp_form]