Farkımız

farkımız 2Neon Yuva BUTİK bir çocuk yuvasıdır.

Günümüzde düşük bütçeli, özensizce açılmış bir çok küçük ve sıradan yuvanın kendini butik yuva ilan etmesi ailelerin aklını karıştırmaktadır. Oysa Ankara ilinde yer alan butik yuvaların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Butik yuva olmak öncelikle yüksek kalite standartlarına sahip olmaktır.

Aynen butik giyim mağazalarında herkeste olan değil de farklı ve özgün tasarımların yer alması gibi butik yuva da donanımından eğitim programına kadar her alanda sıradışıdır.

Butik yuva küçüktür, konsantredir, Çocuğunuz burada büyük kalabalıklar içinde kaybolmaz, unutulmaz, ertelenmez; biriciktir, özeldir.

Gereksiz yazışmalar, sekreterler ve randevular yoktur.Kapıdan giren her personel sizi, siz de onları tanırsınız. Aşçımız çocuğunuzun tarçın sevmediğini sizin kadar iyi bilir.

Butik yuvanın bir kolejin gölgesi altında kalmış anasınıflarından farklıdır , tek işi okul öncesi çocuklardır, tüm enerjisini buna harcar.

Kişi başına düşen ilgi ve özenden ödün vermemek amacıyla kontenjanını hep düşük tutar. Bu sebeple ne yazık ki her çocuk; butik çocuk yuvasında eğitim alma şansına sahip olamaz.

 

farkımız 1Neon yuva

her öğretiyi uzmanları tarafından geliştirilen özgün bir oyun içine gizleyen,

çocuklarının yetenekleri keşfetme yolunda profesyonel test ve uygulamalar kullanan,

personelinin kalite ve doyumunu önemseyen,

profesyonel olduğu kadar heyecanlı ve hevesli olan,

okula ilişkin esnek kararları (örneğin kullanılacak sütün markasına oy çokluğu ile karar veren) velilerle birlikte alan

farklı bir yuvadır;

 

Çocuğu için en iyisini arayan bir annenin hayallerinden gerçeğe dönüşen yuvamızı tanıdığınızda okul öncesi eğitime ilişkin bakış açınız tamamen değişecektir.

Mail listemize katılın

[mc4wp_form]